Teenused - Golf X

Teenused

Üritused

Golf X golfistuudio on mõnus kooslus spordist ja meelelahutusest. Korraldame soovijatele privaat- ja ettevõtte üritusi. Golfistuudio on hea aktiivse ajaveetmise võimalus, kus tutvustada külalistele ja sõpradele golfi, et kevadel koos golfiväljakutel mängida.

Mängi

Game Changer Quad simulaatoritel saab mängida 35 erinevat European & PGA Tour golfiväljakut, nende hulgas 2016 Ryder Cup väljakul Hazeltine National. Golfi- ja harjutusväljakuid on erinevate raskusastmetega, pakkudes väljakutseid igale golfisõbrale. Golf X golfistuudios on populaarsed sõpradevahelised võistlused ja väljakutsed.

Treeni

Professionaalsed golfimängijad teavad täpselt oma golfilöökide statistikat saavutamaks täpseim 200m löök. Golf X golfistuudios saab iga golfimängija välja selgitada ja analüüsida oma golfilöökide iseärasused, et nendega arvestada golfimängus. Simulaatorid pakuvad lisaks erinevatele European & PGA Tour golfiväljakutele erinevaid harjutus- ja treenimise võimalusi harjutamaks golfimängu erinevaid aspekte.

Võistlused

Golf X golfistuudio korraldab golfivõistluseid sõpradele, ettevõtetele ning Game Changer Quad ülemaailmsete kasutajate vahel läbi hooaja, võimalus ennast proovile panna võisteldes teiste golfimängijatega üle maailma. Auhinnafondid on märkimisväärsed ning seotud golfiga.